Polecamy: klubowy weekend we Wrocławiu [24 – 26 maja]

Autor: Michał Rypel

Trio Dick 4 Dick to weterani polskiej sceny alternatywnej. Sięgali po najrózniejsze gatunki, a każda kolejna płyta oznacza zmianę stylistyczną i wizerunkową. Na ostatniej z nich pojawiają się najlepsze polskie wokalistki, a zespół czerpie z nieograniczonych możliwosci syntezatorów, tworząc futurystyczne i syntetyczne kompozycje. Okazja na spotkanie z ich muzyką już w ten czwartek w Uczuleniu. Towarzyszyć im będzie vj Knyptian – a Was nie może tam zabraknąć. Koncert rozpocznie się o 21:00.

Przed nami ostatni weekend działalności Das Lokalu. Zanim kultowe miejsce opuści piwnice przy placu solidarności czekają nas dwie imprezy. Weekend otworzy 999999999 – włoski prodcuent znany z kwaśnego i kosmicznego techno. Za deckami wspierać go będą Michał Macewicz, Mainliner i Modifer. Następnej nocy klub zamknie impreza obsadzona rezydentami i przyjacielami klubu. Przed nami 3 sety w formie b2b i zabawa do białego rana. Start obu imprez o 23:00.

Fanów eksperymentów i wysokiego tempa w klubowym wydaniu zapraszamy w ten piątek do DK Luksus. Spotkają się tam dwie ekipy – zajezdnia i muzyka nieheteronormatywna. To oryginalne połączenie powinno przyciągnąć nie tylko wyznawców hardocru i transu, ale też jersey clubu i baile funku. Pod hasłem: każdy inny wszycy równi zagrają m.in. Wix Collina i Amyoplasia. Początek o 22:00.