Kali Uchis – In My Dreams

Autor: Mariusz Ochojski

Nowy, dlugo wyczekiwany album Kali Uchis ukazał się przed 10 dniami, z miejsca kradnąc serca fanów. Już single promujące Isolation wywołały niemałe zamieszanie, ustawiając poprzeczkę kolumbijskiej wokalistce całkiem wysoko. Zarówno Tyrant z gościnnym występem Jorji Smith, jak i After The Storm można często usłyszeć na naszej antenie Akademickiego Radia Luz. Celebracji nowego albumu Kali nie ma końca. Po zeszłotygodniowym Your Teeth In My Neck w tym tygodniu proponujemy In My Dreams jako jeden z naszych mocograjow. Proszę, nie miejsce nam tego za złe — po prostu kochamy ten materiał. Podobnie z resztą jest na całym świecie, gdzie zbiera on same pozytywne recenzje. Między innymi bardzo wysokie 8.6 na Pitchforku — Best New Music. W naszej tego tygodniowej propozycji Uchis wspomagana wokalnie jest przez legendarnego Damona Albarna — jednego z twórców britpopu oraz lidera takich formacji jak Blur czy Gorillaz.

Wszystkim fanom tej latynoskiej wokalistki przypominamy, że wystąpi ona na tegorocznej edycji Opener Festival w Gdyni. Już 5 lipca usłyszymy Kali i nowy materiał na Tent Stage. Ciekawym faktem jest, że dzień później usłyszymy także Albarna, który wystąpi z Gorillaz na głównej scenie. My tam będziemy, a Ty?