Weź udział w balu charytatywnym fundacji Cząstka Ciebie

Autor: Michał Rypel

Fundacja Cząstka Ciebie obchodzi wkrótce swoje drugie urodziny! Z tej okazji odbędzie się kolejny już Bal Charytatywny, który zgodnie z zeszłorocznym założeniem, powróci w pięknej i eleganckiej oprawie do Zamku Topacz.

Gwarantujemy Państwu fantastyczną zabawę taneczną, doskonałe menu oraz szereg dodatkowych, artystycznych atrakcji. Wszystko po to, aby przede wszystkim zebrać fundusze na kosztowną rehabilitację dla naszych podopiecznych.

Bal może być idealnym miejscem na spotkanie biznesowe – nad salą balową, na antresoli zostanie zaaranżowane miejsce na rozmowy. Wspaniały prowadzący, kolacja przy dźwiękach zespołu grającego na żywo oraz występy gwiazd umilą Państwu wieczór.

Jak na prawdziwy Bal przystało, będzie wiele muzyki i tańca oraz doznań artystycznych.

Tego wieczoru o oprawę muzyczną zadbają: Tomasz Długosz z zespołem, Agnes Violin Show – pierwsza polska wirtuoz diamentowych skrzypiec elektrycznych oraz utalentowana Justyna Laskownicka.

Poza tym organizatorzy zaplanowali również pokaz tańców latynoamerykańskich dzieci oraz pary mistrzowskiej przygotowany przez Szkołę Tańca Impressionante.

Dodatkowo będzie można obejrzeć wzruszający występ wprowadzający do magicznego Świata Baniek w wykonaniu niepowtarzalnej Inny Biliaievy, uczestniczki programu Mam Talent a do świata prawdziwej iluzji zaprowadzi nas znany w całej Polsce czarujący iluzjonista Damian Kość.

W trakcie Balu odbędzie się licytacja dzieł sztuki oraz innych interesujących, wartościowych przedmiotów, a dochód z licytacji w całości zostanie przeznaczony na specjalistyczne leczenie Podopiecznych Fundacji Cząstka Ciebie.

Wielki Bal Charytatywny odbędzie się 11 maja 2018 r. o godzinie 19:00 w Zamku Topacz, koło Wrocławia.

Koszt udziału w Balu Charytatywnym to 250zł /os.

Raiffeisen POLBANK

43 1750 0012 0000 0000 3491 9135

Tytułem wpłaty: Wielki Bal Charytatywny (Imię i Nazwisko)

Więcej informacji a stronie www.czastkaciebie.pl i bezpośrednio pod adresem info@czastkaciebie.pl.