Rekrutujemy: Redakcja Sportowa

Autor: Michał Rypel

REDAKCJA SPORTOWA znana jako REDSPORT

Ponoć sport to zdrowie, a mówienie o nim jest jeszcze zdrowsze. Jeśli myślicie o karierze dziennikarza sportowego i chcecie w przyszłości zająć miejsce komentatorów i redaktorów sportowych w mediach mainstreamowych to Redsport Radia LUZ będzie najlepszym wyborem! Dziennikarzem sportowym nie jest sie raz, czy dwa razy w tygodniu, ale jest się nim cały czas – dlatego szukamy osób, które wiedzą co i gdzie jest grane, osób które chcą być blisko sportowych wydarzeń i takich, które nie śledzą ich tylko z wysokości fotela. Możecie spełniać się jako reporterzy, prowadzący jedną z dwóch audycji na 91,6 FM – niedzielną 0:1 do Przerwy oraz piątkową 0:1 do Przerwy – Rozgrzewka czy też komentować na żywo mecze na naszej antenie i w internecie!

 

Szukamy pasjonatów, ciekawskich, głodnych wiedzy i gotowych na prawdziwą przygodę. Radio wciąga, o czym najlepiej wie Wojtek.

Prowadzi wywiady ze sportowcami, bywa na ważnych wydarzeniach, a także realizuje się w roli spikera. Redakcja sportowa pozwala mu nie tylko szkolić się technicznie czy zgłębiać najbardziej znane dyscypliny, ale i poznawać te nieco mniejsze, poczynając od japońskich szachów, a kończąc na rozgrywkach quidditcha. A między jednym a drugim meczem, dodatkowo Wojtek prowadzi jeszcze poranną "Grę Wstępną". Innymi słowy czerpie garściami z radiowych możliwości.

 

Poznaj naszych radiowców TUTAJ!