Rekrutujemy: Redakcja Informacyjno – Publicystyczna

Autor: Michał Rypel

REDAKCJA INFORMACYJNO – PUBLICYSTYCZNA znana jako NEWSROOM

To redakcja dla osób, które lubią trzymać rękę na pulsie i chcą być na bieżąco z tym, co dzieje się w mieście. Jest to praca przede wszystkim reporterska, ale też wydawanie i poźniejsze prezentowanie na antenie serwisów informacyjnych czy prowadzenie publicystycznego pasma Magazyn Popołudniowy. Ogromną zaletą newsroomu jest uniwersalność kompetencji – zdobytą wiedzę oraz praktyczne doświadczenie możecie wykorzystywać w różnych sytuacjach, również przy działaniach w ramach innych redakcji. Znajdzie się tu miejsce dla fanów miejskich aktywności, tematów społecznych, naukowych, akademickich i każdych innych, które warto przekazać naszym słuchaczom.

 

Szukamy pasjonatów, ciekawskich, głodnych wiedzy i gotowych na prawdziwą przygodę. Również przy tworzeniu newsów potrzebna jest fantazja. Tej nigdy nie brakuje Jędrzejowi Jazgarowi.

Jak na zdolnego reportera przystało, zawsze szuka tego, co skrywa się pod powierzchnią. Traktuje każego newsa jak wyzwanie. To perfekcjonista – wszystko, co przedstawia słuchaczom jest sprawdzone i pewne. Przy tym udaje mu się jednak okraszać informacje zgrabnym humorem i swoim ciekawym spojrzeniem na świat. Czy to prowadząc program, czy biegając po konferencjach i przeprowadzając wywiady – zawsze robi to z sercem.

 

Poznaj naszych radiowców TUTAJ!