Rekrutujemy: Dział Techniki

Autor: Michał Rypel

DZIAŁ TECHNIKI znany jako TECHNIKA

"Wszystko fajnie, ale gdyby nie realizatorzy to nic byśmy w radiu nie słyszeli" – to dewiza działu techniki, z którą faktycznie nie sposób się nie zgodzić:) Realizacja audycji w studiu, przygotowywanie akcji transmisyjnych z różnych miejsc w mieście, produkcja udźwiękowienia anteny, jingli, magazynków i innych materiałów, które pojawiają się na 91,6 FM oraz dbałość o odpowiedni, techniczny grunt i brzmienie radia – to działania, którymi możecie się zajmować dołączając do Działu Techniki.

 

Szukamy pasjonatów, ciekawskich, głodnych wiedzy i gotowych na prawdziwą przygodę. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, o czym przypomina często szef działu – Maciek Kawka.

Przede wszystkim uśmiech na każdym kroku. Widać, że nie minął się z powołaniem, bo towarzyszy mu zarówno przy realizacji programów, jak i czuwaniu nad wszelkiego rodzaju nagraniami. Technicy stoją za wszystkim, co można usłyszeć na naszej antenie, z czego zdaje sobie sprawę i dba, by dźwięki były najwyższej jakości. Może nigdy go nie widzieliście, ale z pewnością słyszeliście jego dżingiel, czy krystalicznie brzmiący program jego produkcji.

 

Poznaj naszych radiowców TUTAJ!