Zimowa rekrutacja na Politechnice Wrocławskiej

Autor: Michał Rypel

Nabory na uczelnie wyższe zwykle kojarzą się z okresem letnim. A co, jeżeli natchnienie studiowania przyszło zaraz przed Bożym Narodzeniem? Nic straconego – Politechnika Wrocławska otwiera rekrutację zimową na studia II stopnia. Chcesz spróbować? 

W lipcu tego roku podczas pierwszej rekrutacji na Politechnice Wrocławskiej zarejestrowało się 10 603 kandydatów. Wybór nie był łatwy – mogli bowiem rejestrować się na każdy spośród 51 kierunków na szesnastu wydziałach. Łącznie uczelnia przygotowała dla nich 6,5 tys. miejsc.

Jeżeli przegapiłeś lipcowe nabory lub chcesz spróbować jeszcze raz – teraz jest świetna okazja. Na Politechnice Wrocławskiej wystartowała zimowa rekrutacja na studia II stopnia dla osób z tytułem inżyniera. Na chętnych czeka ponad 3600 miejsc, głównie na studia dzienne. Do wyboru są 54 kierunki, wśród których 19 prowadzonych jest w języku angielskim. Nowością w tej rekrutacji jest danologia, o tym czym jest mówi Małgorzata Smutkiewicz z Działu rekrutacji:

Wnioski rekrutacyjne można składać do 9 lutego. Szczegóły na stronie www.rekrutacja.pwr.edu.pl/rekrutacja-1. Informator w formie PDF pobrać można pod tym adresem.