Made in Wrocław – targi firm i startupów

Autor: Michał Rypel

Markę Made in Wrocław tworzą sukcesy lokalnych firm i startupów. By lepiej poznać najciekawsze pomysły, które zrodziły się w stolicy Dolnego Śląska najlepiej posłuchać samych ich twórców. Okazja już niebawem we wrocławskim Centrum Kongresowym.

Made in Wrocław, to pierwsze takie wydarzenie w mieście, łączące konferencję biznesową z bezpłatnymi targami przeznaczonymi dla wszystkich mieszkańców miasta.
14 grudnia każdy zainteresowany będzie mógł dowiedzieć się o najnowszych rozwiązaniach tworzonych właśnie we Wrocławiu. Mieszkańcy miasta dowiedzą się m.in. o działaniach lokalnych firm, jak i globalnych korporacji, które na Dolnym Śląsku projektują swoje flagowe rozwiązania.

Podczas konferencji będzie można odwiedzić stoiska kilkudziesięciu startupów oraz kilkunastu polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Na miejscu pojawią się także specjaliści od rozwoju biznesu czy kariery zawodowej. Z pewnością skorzystają na tym uczniowie i studenci.

Targi potrwają od 11:00 do 17:30. Udział jest bezpłatny. Szczegóły wydarzenia na stronie www.wroclaw.pl/startupy/made-in-wroclaw.