Konkurs dla specjalistów do spraw dietetyki

Autor: Michał Rypel


Trwa nabór zgłoszeń w ramach 2. odsłony konkursu Nowe trendy w dietetyce. Zadaniem uczestników jest stworzenie artykułu popularnonaukowego z zakresu dietetyki lub nauk o żywieniu. Prace mogą dotyczyć dowolnego tematu. Liczy się świeże spojrzenie i innowacyjność pomysłów.

Konkurs powstał z myślą o młodych specjalistach, którzy poszukują swojego miejsca jako naukowcy. Mogą w nim uczestniczyć zarówno absolwenci studiów I, jak i II stopnia z dietetyki, technologii żywności, biotechnologii, fizjoterapii, wychowania fizycznego oraz kierunków pokrewnych, a także absolwenci Akademii Dietetyka po zdanym egzaminie. Praca uczestników powinna mieścić się w granicach od 4500 do 6000 znaków (bez spacji).

W konkursie przyznana zostanie 1 nagroda główna oraz 2 wyróżnienia. Autorzy trzech wybranych prac otrzymają możliwość udziału w płatnych stażach organizowanych przez Akademię Dietetyki.

Zgłoszenia nadsyłać należy na adres konkurs@akademiadietetyki.pl do 10 stycznia 2018. Szczegóły na stronie  www.akademiadietetyki.pl/konkurs-nowe-trendy-w-dietetyce-ii-edycja.