Gdzie we Wrocławiu są mile widziane nasze pupile?

Autor: Michał Rypel

Jeżeli przyjmujemy, że zwierzęta domowe to nasi przyjaciele, łatwo dojść do wniosku, że idąc na miasto dużo raźniej zabrać ich z nami. Nie jest to łatwe, szczególnie gdy zamiast do parku wybieramy się do restauracji czy baru. Warto wówczas wiedzieć, czy wraz z naszym pupilem jesteśmy tam mile widziani. Komunikację te ma ułatwić akcja "Pets Welcome", która po raz kolejny poszukuje we Wrocławiu miejsc przyjaznych zwierzętom. 

Inicjatywa Biura Ochrony Przyrody, Klimatu Urzędu Miejskiego oraz portalu wroclaw.pl skierowana jest szczególnie do właścicieli restauracji, sklepów, biur i innych miejsc, do których można wejść z czworonożnym przyjacielem. Już teraz mogą oni obiegać się o udział, wysyłając zgłoszenie na adres redakcja@araw.pl  lub dzwoniąc pod nr.: 601577 754.

Obecnie w stolicy Dolnego Śląska znajduje się ponad 200 miejsc opatrzonych znakiem „PETS WELCOME – Wrocław miasto spotkań”. By łatwo je wszystkie odnaleźć, wystarczy zajrzeć do aktualnej mapy lokali na stronie akcji. Program jest częścią większego projektu o nazwie „Pies dobry mieszkaniec Wrocławia”.