Kubek dla wykładowcy 2017

Autor: Michał Rypel

Wśród wykładowców akademickich zawsze znajdzie się przynajmniej jeden, który jest dla nas wzorem czy autorytetem. Czasem po prostu to równy gość, do którego chce się podejść po zajęciach i powiedzieć "dziękuję!". Nie zawsze jednak nadarza się ku temu okazja, lub zwyczajnie nie mamy tyle odwagi. Z tego powodu Akademickie Radio LUZ chce wyróżnić najlepszych prowadzących we Wrocławiu.

Niezależnie od uczelni, na zgłoszenia kandydatów czekamy do 12 czerwca. Pierwszy etap potrwa do soboty, 16 czerwca. Propozycje najlepszych wykładowców wysyłać można na adres kubek@radioluz.pwr.edu.pl. Spośród tych, na których wówczas zagłosujecie, wybierzemy dziesięcioro finalistów wymienianych przez Was najczęściej. Zwycięzca zostanie wyłoniony w głosowaniu facebookowym, trwającym od 18 czerwca. Nazwisko ulubionego prowadzącego poznacie już 25 czerwca.

Plebiscyt Kubek dla Wykładowcy w tym roku odbywa się już po raz piąty. W ubiegłym roku na wykładowców oddano niemal 6 tysięcy głosów. Zwycięzcą okazał się prof. dr hab. Jan Miodek z Uniwersytetu Wrocławskiego. Zaraz za nim uplasował się wcześniejszy laureat Kubka, mgr inż. arch. Janusz Bułat z Politechniki Wrocławskiej 

Głosować można na każdego z wykładowców wrocławskich uczelni, z wyłączeniem pracowników pełniących funkcje zarządzające.

Pokażcie, kto tym razem zasłużył na LUZ-owy kubek!