VI Konferencja Project Menagement Session już w ten weekend

Autor: Michał Rypel

Już w najbliższy weekend, 6 i 7 maja, odbędzie się szósta odsłona konferencji Project Menagement Session, skupiającej się wokół problematyki zarządzania projektami. Okazja skierowana zarówno dla studentów, jak również osób pracujących jako project menagerowie. Na wszystkich chętnych czekają wykłady, warsztaty oraz symulacje bazujące na praktykach największych światowych firm. Start w tę sobotę o 9.00 w bud. B-4 na ul. Łukasiewicza 5.

 

Praca kierownika projektu jest niezwykle złożona i wymaga myślenia wielopłaszczyznowego. To nie tylko sprawowanie pieczy nad przebiegiem pracy – zaplanowaniem, realizacją i zamknięciem projektu – ale i koordynowanie działań zespołu. Właśnie dlatego, poza prelekcjami, stosunkowo dużo czasu poświęcone zostanie działaniom warsztatowym, najlepiej przygotowującym do mierzenia się z codziennymi problemami służbowymi. Organizowana przez koło naukowe PWr Project Menagement Group, konferencja ma pomóc zarówno studentom, jak i działającym już w zawodzie praktykom wypracować najlepsze sposoby prowadzenia projektów. Ponadto ma ona zachęcać m.in. do szlifowania umiejętności komunikacyjnych, wpływających na sprawność działania grupy. Łącznie na konferencji wystąpi 15 prelegentów, odbędzie się 13 wykładów oraz 10 spotkań warsztatowych. 

Rejestracji koniecznych do wzięcia udziału w wydarzeniu można dokonywać pod adresem  http://pmsession.pwr.edu.pl/signup.