Walk In Day w Kos Tattoo: Tatuaże zamiast futra

Autor: Marcin Tomaszewski
29.04 organizujemy drugi Walk In Day w Kos Tattoo; tym razem wspieramy kampanię Otwartych Klatek ,,Tatuaże zamiast futra". 
 
,,Tatuaże zamiast futra" to jedna z kampanii, którą jako Stowarzyszenie Otwarte Klatki prowadzimy w ramach naszej działalności promującej prawa zwierząt.
Jednym z głównych celów, które cierpliwie realizujemy już od samego początku istnienia naszej organizacji, jest walka o wprowadzenie zakazu hodowli zwierząt futerkowych. Wierzymy, że jest to cel nie tylko ważny etycznie, ale i obiektywnie osiągalny.
 
Kampania „Tatuaże zamiast futra" zrodziła się z naszej współpracy z tatuatorami i piercerami, którzy popierają nasze dążenia. Wspólnie stworzyliśmy projekt, który ma przekonywać, że prawdziwe piękno nie może być okupione niczyją śmiercią. Podczas zaplanowanych akcji tatuatorskich udowadniamy, że tatuaż jest lepszą ozdobą!
 
Cały dochód z projektu przeznaczony jest na realizację naszych celów statutowych – z każdym wykonanym tatuażem jesteśmy o krok bliżej naszego celu."
 
Ten Walk In będzie rządził się nieco innymi prawami niż ostatnio, więc czytajcie uważnie! 
 
1. Wzory udostępnimy w wydarzeniu i na fp już 22.04. (23.04?)
2. Każdy wzór dziaramy w sobotę 29.04.17 za 250 zł 
3. Zarezerwować wzory można pisząc maila na kostattoo@gmail.com; kto pierwszy ten lepszy!
4. Zaczynamy o 12:00 
5. Jeśli nie zarezerwujesz wzoru wcześniej, wejdziesz do studia w dniu Walk Ina, wybierzesz wzór, który jest nadal wolny i tatuator będzie miał jeszcze czas i siły, to dziaramy.
6. Wszystkich z własnym pomysłem na tatuaż zapraszamy do regularnych zapisów.
 
 
wydarzenie na facebooku TUTAJ