Yaeji – Feel It Out

Autor: Szymon Baczyński

Przedstawiamy Yaeji, 23-letnią producentkę, zasilającą szeregi Godmode – niewielkiej nowojorskiej oficyny. Mająca koreańskie korzenie a urodzona w Queens, Kathy Yaeji Lee niezmiennie balansuje między Seulem a Nowym Jorkiem, czując silną więź z jedną, jak i drugą kulturą. Dotychczas najłatwiej było ją kojarzyć z udziałów wokalnych na kilku trackach Mall Graba.

Po garści singli przyszła pora na pierwsze wydawnictwo. Yaeji EP ukaże się 31 marca. W tej krótkiej historyjce trzeba uwzględnić potencjał jaki drzemie w tej niepozornej dziewczynie. W swojej muzyce z łatwością łączy bowiem leniwy niestroniący od popu wokal i lekkie synthy z mrocznym klubowym beatem. "Feel It Out" doskonale uchwyca zestawienie niewinności z niepohamowaną ciekawością nocnego wielkomiejskiego życia. Yaeji sama przyznała, że osiągnięte brzmienie przypomina jej pierwsze zetknięcie z klubem i mieszankę strachu oraz ekscytacji, które mu towarzyszyły.

Sprawdźcie muzyczne i filmowe możliwości Kathy w innej premierowej kompozycji, a przedpremierowego "Feel It Out" szukajcie na 91.6FM!