BEST IT Festival 2017

Autor: Justyna Barańska

BEST IT Festival 2017 to już ósma edycja festiwalu informatycznego organizowanego przez organizację studencką BEST Wrocław. W tym roku odbędzie się 26 i 27 maja.

Podczas tego wydarzenia studenci staną przed szansą spotkania swojego przyszłego pracodawcy podczas warsztatów, szkoleń i wykładów prowadzonych przez specjalistów firm z branży IT. Nie zabraknie również nocnego maratonu z turniejami gier takich jak League of Legends, Fifa, Counter Strike, Mortal Combat, Hearthstone i Starcraft II. Fani klasyki również znajdą coś dla siebie wśród gier retro i planszówek, a zainteresowani nowinkami technologicznymi zatracą się na stanowiskach z wirtualną rzeczywistością.

W tym roku swoje umiejętności będą mogli pokazać również programiści podczas intensywnego hackatonu.

Planowany przebieg festiwalu:

Pierwszy dzień 26 maja:

• warsztaty, wykłady i szkolenia prowadzone przez przedstawicieli firm z Branży IT
  • początek ok. 20 godzinnego Hackatonu

Noc z 26 na 27 maja:

• rozgrywki na żywo LoL, CS:GO
  • streamy z komentarzem z turniejów CS i LoL w strefie kibica
  • planszówki, sprzęt i gry retro
  • dalej trwa Hackaton

27 maja:

• finały LoL i CS:GO
  • podsumowanie wyników Hackatonu
  • stanowiska z wirtualną rzeczywistością

Zapisy na turnieje LoL i CS:GO 7-31 marca na stronie www.best.wroclaw.pl/bit, eliminacje w kwietniu.
Link do wydarzenia dotyczącego zapisów na Facebooku: www.facebook.com/events/179618662527107/

Fanpage: www.facebook.com/BITFestival/?ref=aymt_homepage_panel