Akademickie Targi Pracy na Politechnice Wrocławskiej

Autor: Justyna Barańska

To już 27. Edycja Akademickich Targów Pracy, cyklicznego projektu Fundacji Manusorganizowanego we współpracy z Politechniką Wrocławską.

Każdy z dwóch dni wydarzenia przyciąga tysiące studentów i absolwentów zainteresowanych rozwojem swojej kariery zawodowej. Dzięki udziałowi w Akademickich Targach Pracy mają oni szybki i bezpośredni dostęp do najnowszych ofert praktyk, pracy i staży oraz do informacji dotyczących wymagań stawianych w procesie rekrutacyjnym.

Dla przedsiębiorców jest to niepowtarzalna okazja do bezpośredniego kontaktu ze studentami Politechniki Wrocławskiej oraz innych uczelni; jak również jest to możliwość wypromowania swojej marki na jednej z najlepszych uczelni technicznych w kraju.

Uczestnictwo w naszym wydarzeniu to korzyści dla każdej ze stron. Skrócenie dystansu pomiędzy przedstawicielem firmy a osobą aplikującą na dane stanowisko, owocuje szybszą informacją zwrotną oraz lepszym rozeznaniem rynku zarówno wśród pracodawców, jak i potencjalnych pracowników.

Akademickie Targi Pracy odbędą się już 7 i 8 marca 2017 roku w godzinach 9:30 – 16:00 w budynku C-13, Zintegrowanym Centrum Studenckim Politechniki Wrocławskiej, znajdującym się przy Wybrzeżu Wyspiańskiego 23 – 25. Nie zabraknie również dodatkowych atrakcji, takich jak szkolenia, czy konkursy.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.atp.pwr.edu.pl oraz na naszym Fanpage’u na Facebook’u.

Zapraszamy!