Eldo wyrusza w trasę koncertową + konkurs na support!

Autor: Justyna Barańska

Eldo wyrusza w trasę koncertową z towarzyszeniem live bandu

25 lutego w Białymstoku rozpocznie się trasa koncertowa Eldo, która będzie promować wydany 9 grudnia album “PSI”. Co przyniosła nowa płyta? Większą przestrzeń dla tekstów, ambientowe tempo i podkłady w stylu, z którymi nie wiązaliśmy dotychczasowych nagrań Eldoki.Natomiast nadchodzące koncerty to kolejna nowa jakość w estradowej aktywności rapera: po raz pierwszy aranże rozpisane zostały na band instrumentalny. Zespół w rozbudowanym składzie: perkusja, trąbka, klawisze, gitara basowa zagra podczas wszystkich koncertów trasy, ponadto klasycznie już artystę na scenie wspierać będą Pelson i Daniel Drumz.

„Psi” to ósmy solowy albumw dyskografii rapera, promowany przezteledysk do utworu pt. „Włóczykij”. Krążek zadebiutował na 2 miejscu zestawienia OLIS i do dziś utrzymuje się na liście najlepiej sprzedających się albumów w Polsce.

Zwieńczeniem trasy będzie finałowy koncert w Warszawie, który odbędzie się 13 maja w kultowym klubie Progresja.

Start sprzedaży biletów: piątek, 13 stycznia 2017.Szczegółowe informacje o cenach biletów dostępne na stronach bileterii, w salonach sieci Empik oraz w kasach klubów.

Przebieg trasy “PSI”

25.02 Białystok, Herkulesy

03.03 Szczecin, K4 Club

10.03 Wrocław, Stary Klasztor

17.03 Kraków, Kwadrat

18.03 Rzeszów, Life House

24.03 Bydgoszcz, Estrada Stagebar

25.03 Gdańsk, B90

1.04 Olsztyn, Nowy Andergrant

7.04 Lublin, Graffiti

21.04 Katowice, Megaclub

13.05 Warszawa, Progresja
 

Otwarty konkurs na support przed koncertami ELDO

Dobra wiadomość dla młodych raperówEldo ogłosił na swoim fanpage’u konkurs przeznaczony dla początkujących twórców. Nagrodą dla zwycięzców z poszczególnych miast będzie możliwość zaprezentowania się na scenie jako suport w ramach nadchodzącej trasy PSI Live Band Tour. By wziąć udział w konkursie wystarczy zostawić ślad, umieszczając link do swojej twórczości w wydarzeniu FB koncertu w mieście, z którego się pochodzi i w którym chciałoby się zagrać. Zgłoszenia zawierające materiał  można też przesyłać mailowo na adres: info@my-music.pl

Czekamy właśnie na Ciebie!